35501K8FT
35501K8FT TE CONNECTIVITY - CGS
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204-6&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE CONNECTIVITY - CGS
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35501K8FT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.8 kohm, ± 1%, 5 W, 4320 [Metrisch: 11050]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4320 [Metrisch: 11050]
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: N
Widerstand: 1.8kohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C
Produktlänge: 11mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3550 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 300V
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: 5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 964 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35501K8FT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.8 kohm, ± 1%, 5 W, 4320 [Metrisch: 11050], tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: 4320 [Metrisch: 11050], Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 5W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 1.8kohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 100ppm/°C, Produktlänge: 11mm, euEccn: NLR, Produktpalette: 3550 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 300V, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: 5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
35501K8FT 35501K8FT Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773204-6&DocType=DS&DocLang=English Description: TE CONNECTIVITY - CGS - 35501K8FT - Chipwiderstand, Oberflächenmontage, 1.8 kohm, ± 1%, 5 W, 4320 [Metrisch: 11050]
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 5W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 1.8kohm
usEccn: EAR99
Widerstandstoleranz: ± 1%
Produktlänge: 11mm
euEccn: NLR
Produktpalette: 3550 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 300V
Produktbreite: 5mm