36502AR47GTDG TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Виробник: TE Connectivity Potter & Brumfield Relays
Description: 3650 2A 0.47UH 2% 2K RL
Packaging: Tape & Reel (TR)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 3650 2A 0.47UH 2% 2K RL, Packaging: Tape & Reel (TR).
Інші пропозиції 36502AR47GTDG
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502AR47GTDG 36502AR47GTDG Виробник : TE Connectivity / Sigma Inductors ENG_DS_1773163_G-3535805.pdf RF Inductors - SMD 3650 0805 0.47uH 2% 2K RL