36502C24NJTDG
36502C24NJTDG TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773163&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: FIXED IND 24NH 1A 120 MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 1008 (2520 Metric)
Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 120mOhm Max
Q @ Freq: 55 @ 350MHz
Frequency - Self Resonant: 1.9GHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Inductance Frequency - Test: 50 MHz
Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric)
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Part Status: Active
Inductance: 24 nH
Current Rating (Amps): 1 A
на замовлення 2000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FIXED IND 24NH 1A 120 MOHM SMD, Tolerance: ±5%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 1008 (2520 Metric), Size / Dimension: 0.115" L x 0.110" W (2.92mm x 2.79mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Type: Wirewound, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 120mOhm Max, Q @ Freq: 55 @ 350MHz, Frequency - Self Resonant: 1.9GHz, Ratings: AEC-Q200, Material - Core: Ceramic, Inductance Frequency - Test: 50 MHz, Supplier Device Package: 1008 (2520 Metric), Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Part Status: Active, Inductance: 24 nH, Current Rating (Amps): 1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
36502C24NJTDG 36502C24NJTDG Виробник : TE Connectivity eng_ds_1773163_g.pdf Inductor RF Chip Unshielded Wirewound 0.024uH 5% 50MHz 55Q-Factor Ceramic 1A 0.12Ohm DCR 1008 T/R Automotive AEC-Q200
Кількість Ціна
36502C24NJTDG 36502C24NJTDG Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773163&DocType=DS&DocLang=English Description: FIXED IND 24NH 1A 120 MOHM SMD
Tolerance: ±5%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Type: Wirewound
Q @ Freq: 55 @ 350MHz
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Ceramic
Part Status: Active
Inductance: 24 nH
Current Rating (Amps): 1 A
Мінімальне замовлення: 12
36502C24NJTDG 36502C24NJTDG Виробник : TE Connectivity / AMP ENG_DS_1773163_G-1627394.pdf RF Inductors - SMD 3650 1008 24nH 5% 2K RL