3PCR-10-008 TE Connectivity AMP Connectors
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773458-2_BARRIER_STRIPS_QRG&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity AMP Connectors
Description: CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.25"
Packaging: Bulk
Features: Flange
Color: Black
Voltage Rating: 300V
Current Rating (Amps): 10A
Wire Gauge: 16-30 AWG
Pitch: 0.250" (6.35mm)
Number of Rows: 1
Terminal Block Type: Barrier Block
Top Termination: Screws with Captive Plate
Bottom Termination: PC Pin
Barrier Type: 3 Wall (Tri)
Number of Circuits: 10
Number of Wire Entries: 10
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN BARRIER STRIP 10CIRC 0.25", Packaging: Bulk, Features: Flange, Color: Black, Voltage Rating: 300V, Current Rating (Amps): 10A, Wire Gauge: 16-30 AWG, Pitch: 0.250" (6.35mm), Number of Rows: 1, Terminal Block Type: Barrier Block, Top Termination: Screws with Captive Plate, Bottom Termination: PC Pin, Barrier Type: 3 Wall (Tri), Number of Circuits: 10, Number of Wire Entries: 10.