40NHG000B
40NHG000B Eaton
complete 500v nh dual indication data data(1).pdf
Виробник: Eaton
Fuse NH 40A 500V Holder Screw 54 X 21 X 53mm Ceramic CE/IEC/VDE
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 40NHG000B Eaton
Category: NH Fuses, Description: Fuse: fuse; 40A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH000, Fuse size: NH000, Current rating: 40A, Rated voltage: 250V DC; 500V AC, Breaking capacity: 120kA, Kind of fuse: ceramic; industrial, Type of fuse: fuse.
Інші пропозиції 40NHG000B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
40NHG000B Виробник : Eaton Bussmann bus-iec-ds-10164_nh500voltsfuselinks.pdf Description: FUSE SQUARE 40A 500VAC/250VDC
товару немає в наявності
40NHG000B 40NHG000B Виробник : Bussmann / Eaton Eaton_bus-ele_ds_2142_nh_din_dual_indication_fuse_links.pdf Industrial & Electrical Fuses 40A 500V GL/GG SIZE 000 DUAL IN
Description: Fuse: fuse; 40A; 500VAC; 250VDC; ceramic,industrial; NH000
Fuse size: NH000
Current rating: 40A
Rated voltage: 250V DC; 500V AC