44A0111-10-9
44A0111-10-9 TE Connectivity
eng_cd_44a0111_p1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 10AWG 3.37mm Tinned Copper White 600VAC
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 17
Відгуки про товар
Написати відгук
Кабель, Uживл, В = 600, Колір = білий, Переріз = 10 AWG, Тип ізоляції = PVDF,... Група товару: Проводи і кабелі Корпус: 10 AWG Од. вим: м, кількість в упаковці: 1 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-10-9 Виробник : Raychem/Littelfuse 44A0111_TE.pdf Кабель, Uживл, В = 600, Колір = білий, Переріз = 10 AWG, Тип ізоляції = PVDF,... Група товару: Проводи і кабелі Корпус: 10 AWG Од. вим: м
кількість в упаковці: 1 шт
на замовлення 46 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
44A0111-10-9 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) Білий 3.28мм 10 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт