44A0111-14-4-MX
44A0111-14-4-MX TE Connectivity
eng_cd_44a0111_p1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 14AWG 2.36mm Tinned Copper Yellow 600VAC
на замовлення 1150 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 98
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 14AWG YLW, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 14 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/27, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.089" (2.26mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Yellow, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-14-4-MX 44A0111-14-4-MX Виробник : TE Connectivity eng_cd_44a0111_p1.pdf Hook-up Wire 14AWG 2.36mm Tinned Copper Yellow 600VAC
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 14 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/27
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.089" (2.26mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)