44A0111-14-9
Код товару: 168268
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Кабель, провід, шлейф, мережеві шнури > Кабель
товару немає в наявності
Ціна
44A0111-14-9 44A0111-14-9 Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - 44A0111-14-9 - Aderleitung, Litze, Schaltlitze, doppelwandig, Spec44, PVF2, Weiß, 14 AWG, 19 x 27AWG, 328 ft
tariffCode: 85444995
Länge auf Rolle (metrisch): 100m
Leitermaterial: Verzinntes Kupfer
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Drahtdurchmesser: 14AWG
isCanonical: Y
Mantelmaterial: PVF2
usEccn: EAR99
Länge auf Rolle (imperial): 328ft
Mantelfarbe: Weiß
Leiterquerschnitt CSA: 1.94mm²
euEccn: NLR
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 27AWG
Außendurchmesser: 2.26mm
Produktpalette: Spec 44 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 600V
Zulassungsspezifikation: MIL-W-81044, MIL-C-27500
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
44A0111-14-9 Виробник : Raychem/Littelfuse 44A0111AMP.PDF Кабель, Uживл, В = 600, Колір = білий, Розмір = 14 AWG, Тип ізоляції = PVF2,... Група товару: Проводи і кабелі Корпус: 1.94 mm2 Од. вим: м