44A0111-24-6 44A0111-24-6 Виробник : RAYCHEM - TE CONNECTIVITY 9262.pdf Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - 44A0111-24-6 - Aderleitung, Litze, Schaltlitze, doppelwandig, Spec44, PVDF, Blau, 24 AWG, 19 x 0.127mm, 328 ft
tariffCode: 85444995
Länge auf Rolle (metrisch): 100m
Leitermaterial: Kupfer
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Drahtdurchmesser: 24AWG
Mantelmaterial: PVDF
usEccn: EAR99
Länge auf Rolle (imperial): 328ft
Mantelfarbe: Blau
Leiterquerschnitt CSA: 0.24mm²
euEccn: NLR
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 0.127mm
Außendurchmesser: 1.02mm
Produktpalette: Spec 44 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 600V
Zulassungsspezifikation: MIL-W-81044, MIL-C-27500
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
44A0111-24-6 Виробник : Raychem/Littelfuse 44A0111AMP.PDF Кабель, Переріз, мм кв. = 24 AWG, Uживл, В = 600, Колір = синій, Тип ізоляції = PVDF,... Група товару: Проводи і кабелі Корпус: 24 AWG Од. вим: м
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
44A0111-24-6 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) Голубий 1.02мм24 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт