44A0111-16-2-MX
44A0111-16-2-MX TE Connectivity
pgurl_44a0111-16-2-mx_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 16AWG 1.83mm Tinned Copper Red 600VAC
на замовлення 10250 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 137
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UPDLWALLSTRND16AWGRED FEET, Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool, Voltage: 600V, Length: Enter Number of Feet in Order Quantity, Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.072" (1.83mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Digi-Spool®, Continuous Spool
Voltage: 600V
Length: Enter Number of Feet in Order Quantity
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.072" (1.83mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
Part Status: Active
Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
44A0111-16-2-MX 44A0111-16-2-MX Виробник : TE Connectivity pgurl_44a0111-16-2-mx_0.pdf Hook-up Wire 16AWG 1.83mm Tinned Copper Red 600VAC
товару немає в наявності