44A0111-16-3-MX
44A0111-16-3-MX TE Connectivity
pgurl44a0111-16-3-mx_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Single Conductor 16AWG
на замовлення 2400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 118
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 16AWG ORG 2000', Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Length: 2000.0' (609.6m), Wire Gauge: 16 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/29, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.072" (1.83mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Orange, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 111
товару немає в наявності
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Length: 2000.0' (609.6m)
Wire Gauge: 16 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/29
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.072" (1.83mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)