44A0111-18-2
44A0111-18-2 TE Connectivity
pgurl_2820123007rqpn44a0111-18-2.pdf
Виробник: TE Connectivity
High Performance Cable 18AWG 1.7mm Tinned Copper Red 600VAC
на замовлення 4400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 529
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
tariffCode: 85444995
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
usEccn: EAR99
на замовлення 1 шт:
Кількість Ціна
44A0111-18-2 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) Червоний 1.65мм 18 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт