Продукція > TE CONNECTIVITY > 44A0111-18-96-MX
44A0111-18-96-MX TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Cable Single Conductor 18AWG
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 18AWG WHT/BLU, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 18 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/30, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.065" (1.65mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Blue Stripe, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Інші пропозиції 44A0111-18-96-MX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 18 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/30
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.065" (1.65mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)