44A0111-20-1-MX
44A0111-20-1-MX TE Connectivity
pgurl_282021-014rqpn44a0111-20-1-mx.pdf
Виробник: TE Connectivity
Single Conductor Cable 20AWG 1.44mm Tinned Copper Brown 600VAC
на замовлення 4650 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 89
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 20AWG BRN, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/32, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Brown, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-20-1-MX 44A0111-20-1-MX Виробник : TE Connectivity pgurl_282021-014rqpn44a0111-20-1-mx.pdf Single Conductor Cable 20AWG 1.44mm Tinned Copper Brown 600VAC
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/32
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)