44A0111-20-5-MX TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
Single Conductor Cable 20AWG 1.44mm Tinned Copper Green 600VAC
на замовлення 1260 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 286
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 20AWG GRN, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 20 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/32, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Green, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Інші пропозиції 44A0111-20-5-MX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 20 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/32
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.055" (1.40mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)