44A0111-22-7-MX TE Connectivity
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity
High Performance 22AWG 1.24mm Tinned Copper Violet 600VAC
на замовлення 2180 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 548
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DUAL STRND 22AWG VIOLET, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.047" (1.19mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Violet, Part Status: Discontinued at Digi-Key, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Інші пропозиції 44A0111-22-7-MX
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-22-7-MX Виробник : TE Connectivity DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=44A0111&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English High Performance 22AWG 1.24mm Tinned Copper Violet 600VAC
на замовлення 60 шт:
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.047" (1.19mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)