44A0111-22-93
44A0111-22-93 TE Connectivity
eng_cd_44a0111_p1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Hook-up Wire 22AWG 1.24mm Tinned Copper Orange/White 600VAC
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 338
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG 10000', Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Length: 10000' (3048.0m), Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.047" (1.19mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Orange Stripe, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-22-93 44A0111-22-93 Виробник : TE Connectivity eng_cd_44a0111_p1.pdf Hook-up Wire 22AWG 1.24mm Tinned Copper Orange/White 600VAC
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 18
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Length: 10000' (3048.0m)
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.047" (1.19mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)