44A0111-24-2-MX
44A0111-24-2-MX TE Connectivity
pgurl44a0111-24-2-mx_0.pdf
Виробник: TE Connectivity
Cable Single Conductor 24AWG
на замовлення 600 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 183
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL WALL STRND 24AWG RED, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Length: 5000' (1524.0m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF), Conductor Strand: 19/36, Operating Temperature: -65°C ~ 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Jacket (Insulation) Diameter: 0.040" (1.02mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Part Status: Active, Qualification: MIL-W-81044 and MIL-C-27500.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
товару немає в наявності
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Length: 5000' (1524.0m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Polyvinylidene Fluoride (PVDF)
Conductor Strand: 19/36
Operating Temperature: -65°C ~ 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall
Jacket (Insulation) Diameter: 0.040" (1.02mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0031" (0.080mm)