44A0111-24-6
44A0111-24-6 RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
9262.pdf
Виробник: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - 44A0111-24-6 - Aderleitung, Litze, Schaltlitze, doppelwandig, Spec44, PVDF, Blau, 24 AWG, 19 x 0.127mm, 328 ft
tariffCode: 85444995
Länge auf Rolle (metrisch): 100m
Leitermaterial: Kupfer
rohsCompliant: YES
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Drahtdurchmesser: 24AWG
Mantelmaterial: PVDF
usEccn: EAR99
Länge auf Rolle (imperial): 328ft
Mantelfarbe: Blau
Leiterquerschnitt CSA: 0.24mm²
euEccn: NLR
Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 0.127mm
Außendurchmesser: 1.02mm
Produktpalette: Spec 44 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 600V
Zulassungsspezifikation: MIL-W-81044, MIL-C-27500
Betriebstemperatur, max.: 150°C
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
на замовлення 32 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RAYCHEM - TE CONNECTIVITY - 44A0111-24-6 - Aderleitung, Litze, Schaltlitze, doppelwandig, Spec44, PVDF, Blau, 24 AWG, 19 x 0.127mm, 328 ft, tariffCode: 85444995, Länge auf Rolle (metrisch): 100m, Leitermaterial: Kupfer, rohsCompliant: YES, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Drahtdurchmesser: 24AWG, Mantelmaterial: PVDF, usEccn: EAR99, Länge auf Rolle (imperial): 328ft, Mantelfarbe: Blau, Leiterquerschnitt CSA: 0.24mm², euEccn: NLR, Max. Anzahl d. Einzeldrähte x Einzeldrahtgröße: 19 x 0.127mm, Außendurchmesser: 1.02mm, Produktpalette: Spec 44 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 600V, Zulassungsspezifikation: MIL-W-81044, MIL-C-27500, Betriebstemperatur, max.: 150°C, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Інші пропозиції 44A0111-24-6
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
44A0111-24-6 Виробник : Raychem/Littelfuse 44A0111AMP.PDF Кабель, Переріз, мм кв. = 24 AWG, Uживл, В = 600, Колір = синій, Тип ізоляції = PVDF,... Група товару: Проводи і кабелі Корпус: 24 AWG Од. вим: м
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
44A0111-24-6 Виробник : TE Connectivity Ltd. (Tyco Electronics) Голубий 1.02мм24 AWG 600В -65..+150°C Група товару: Провід монтажний Од. вим: шт