4814P-T01-100
4814P-T01-100 Bourns
4800p-datasheet.pdf
Код товару: 98797
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Bourns
Опис: 10 Ohm x7 резисторів, 14 контактів
Типорозмір: 8,26х7,62х2,3мм SMD
у наявності 49 шт:
49 шт - склад
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 4814P-T01-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
4814P-T01-100 4814P-T01-100 Виробник : Bourns Inc. 4800P.pdf Description: RES ARRAY 7 RES 10 OHM 14SOIC
товару немає в наявності
З цим товаром купують
5,1 kOhm 5W 5% (SQP50JB-5K1R)
Код товару: 11226
SQP_080911.pdf
5,1 kOhm 5W 5% (SQP50JB-5K1R)
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > Резистори цементні вивідні 2 ... 25W
Номінал: 5,1 kOhm
Потужність: 5 W
Точність: ±5%
U роб.макс.: 750 V
Розміри, мм: 22,0x10,0x9,5; dвив. = 0,8
Тип: виводні, цементні, дротяні
у наявності: 41 шт
32 шт - РАДІОМАГ-Харків
9 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
47nH 5% 0805 (LQW2BHN47NJ03-Murata) індуктивність
SWI0805CT_080418.pdf
Виробник: Murata
Номінал, H: 47 nH
Точність: ±5%
Характеристики: Дротова на кераміці, IDC max=500mA
Номінальний струм: 450 mA
Опір: 0,23 Ohm
у наявності: 157 шт
156 шт - склад
1 шт - РАДІОМАГ-Харків
Мінімальне замовлення: 2
BFT93
BFT93.pdf
BFT93
Виробник: NXP
Транзистори > ВЧ
Корпус: SOT-23
Частота: 6 GHz
Тип: PNP
Uce, V: 12 V
Ucb, V: 15 V
Ic, A: 0,035 A
у наявності: 207 шт
128 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Київ
10 шт - РАДІОМАГ-Львів
20 шт - РАДІОМАГ-Харків
20 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
BFP490
BFP490.pdf
BFP490
Виробник: Infineon
Транзистори > ВЧ
Корпус: SCT-595
Частота: 17 GHz
Тип: NPN
Uce, V: 4,5 V
Ucb, V: 15 V
Ic, A: 0,6 A
у наявності: 208 шт
122 шт - склад
19 шт - РАДІОМАГ-Київ
6 шт - РАДІОМАГ-Львів
11 шт - РАДІОМАГ-Харків
50 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
BFG540/X (ON4832)
BFG540X.pdf
BFG540/X (ON4832)
Виробник: Philips
Корпус: SOT-143
Частота: 9 GHz
Тип: NPN
Uce, V: 15 V
Ucb, V: 20 V
Ic, A: 0,12 A