4PCV-15-008 TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Conn Barrier Strip 15 POS 8.26mm Solder ST Thru-Hole 20A/Contact
на замовлення 420 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 105
Відгуки про товар
Написати відгук