502R30W681KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
Написати відгук
Description: CAP CER 680PF 250VAC X7R 2211.
502R30W681KV3E-****-SC | Виробник : Johanson Dielectrics |
Safety Capacitors 250VAC 680pF 10% X7R |
на замовлення 3701 шт: термін постачання 21-30 дні (днів) |