502R30W681KV3E-****-SC
502R30W681KV3E-****-SC Johanson Dielectrics Inc.
ac-safety-capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 680PF 250VAC X7R 2211
на замовлення 19000 шт:
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502R30W681KV3E-****-SC 502R30W681KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics jdi-safety-caps-1100695.pdf Safety Capacitors 250VAC 680pF 10% X7R
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
502R30W681KV3E-****-SC 502R30W681KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. ac-safety-capacitors.pdf Description: CAP CER 680PF 250VAC X7R 2211