502S47W472KV3E-****-SC Johanson Dielectrics
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 4,7 нФ, U, В = 250, Розм = 2220, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55....+125, Тип сер. = SC,... Група товару: Конденсатори Корпус: 2220 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 25000 шт.
Інші пропозиції 502S47W472KV3E-****-SC
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна |
|---|---|---|---|---|---|
502S47W472KV3E-****-SC | Виробник : Johanson Dielectrics Inc. |
Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220 |
на замовлення 3298 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |