Продукція > JOHANSON DIELECTRICS > 502S47W472KV3E-****-SC
502S47W472KV3E-****-SC
502S47W472KV3E-****-SC Johanson Dielectrics
AC_Safety_Capacitors.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Safety Capacitors 250VAC 4700pF 10% X7R
на замовлення 17156 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Конденсатор керамічний smd, С = 4,7 нФ, U, В = 250, Розм = 2220, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55....+125, Тип сер. = SC,... Група товару: Конденсатори Корпус: 2220 Од. вим: 100 шт, кількість в упаковці: 25000 шт.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
502S47W472KV3E-****-SC 502S47W472KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics Inc. AC_Safety_Capacitors.pdf Description: CAP CER 4700PF 250VAC X7R 2220
502S47W472KV3E-****-SC Виробник : Johanson Dielectrics AC_Safety_Capacitors.pdf Конденсатор керамічний smd, С = 4,7 нФ, U, В = 250, Розм = 2220, Точн., % = 10, ТКЄ = X7R, Тексп, °C = -55....+125, Тип сер. = SC,... Група товару: Конденсатори Корпус: 2220 Од. вим: 100 шт