55FB1511-22-7L-0CS2882 TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=55FB1511&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Aerospace, Defense and Marine
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG BLACK
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 22 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 19/34
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Shielded
Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HOOK-UP DL STRND 22AWG BLACK, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 22 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 19/34, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Dual Wall, Shielded, Jacket (Insulation) Diameter: 0.083" (2.11mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.008" (0.20mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Part Status: Active.