7W-1.544MBA-T
7W-1.544MBA-T TXC Corporation
43839366723462122015txc_7w_58.pdf
Виробник: TXC Corporation
7.0x5.0 Timing XO 1.544 MHz CMOS 3.3V 50ppm -10 to 70C
на замовлення 162 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 134
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 1.5440MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.42mm), Part Status: Active, Frequency: 1.544 MHz, Base Resonator: Crystal.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
7W-1.544MBA-T 7W-1.544MBA-T Виробник : TXC Corporation 43839366723462122015txc_7w_58.pdf 7.0x5.0 Timing XO 1.544 MHz CMOS 3.3V 50ppm -10 to 70C
на замовлення 1000 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 134
7W-1.544MBA-T 7W-1.544MBA-T Виробник : FTS Description: XTAL OSC XO 1.5440MHZ CMOS SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Height - Seated (Max): 0.056" (1.42mm)
Part Status: Active
Frequency: 1.544 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 162 шт:
Мінімальне замовлення: 3
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Mounting Type: Surface Mount
Output: CMOS
Function: Enable/Disable
Type: XO (Standard)
Frequency Stability: ±25ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 10mA
Part Status: Active
Frequency: 1.544 MHz
Base Resonator: Crystal
Мінімальне замовлення: 3
7W-1.544MBA-T 7W-1.544MBA-T Виробник : TXC Corporation 7w-11886.pdf Standard Clock Oscillators 8 1.544MHz 3.3V25ppm(-10 +70C)