7W-1.544MBA-T TXC Corporation
| Кількість | Ціна |
|---|---|
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC XO 1.5440MHZ CMOS SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: CMOS, Function: Enable/Disable, Type: XO (Standard), Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Frequency Stability: ±25ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 10mA, Height - Seated (Max): 0.056" (1.42mm), Part Status: Active, Frequency: 1.544 MHz, Base Resonator: Crystal.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
7.0x5.0 Timing XO 1.544 MHz CMOS 3.3V 50ppm -10 to 70C |
на замовлення 1000 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
7W-1.544MBA-T | Виробник : FTS |
на замовлення 162 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
Standard Clock Oscillators 8 1.544MHz 3.3V25ppm(-10 +70C) |