802430-SF
802430-SF SCHAFFNER / TE Connectivity
FN2030.pdf
Виробник: SCHAFFNER / TE Connectivity
Category: Suppression filters - others
Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 680kΩ
Max. operating current: 6A
Capacitance Cy: 4.7nF
Capacitance Cx: 0.47µF
Leakage current: 0.66mA
Inductance: 8mH
Leads dimensions: 6.3mm
Resistance: 680kΩ
Body dimensions: 71x46.6x22.3mm
Operating voltage: 250V AC
Type of filter: anti-interference
Leads: connectors
Mounting: screw
Kind of filter: single-phase
Operating temperature: -25...100°C
на замовлення 43 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Suppression filters - others, Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 680kΩ, Max. operating current: 6A, Capacitance Cy: 4.7nF, Capacitance Cx: 0.47µF, Leakage current: 0.66mA, Inductance: 8mH, Leads dimensions: 6.3mm, Resistance: 680kΩ, Body dimensions: 71x46.6x22.3mm, Operating voltage: 250V AC, Type of filter: anti-interference, Leads: connectors, Mounting: screw, Kind of filter: single-phase, Operating temperature: -25...100°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
802430-SF Виробник : TE Connectivity Single Phase Chassis Mount HP Filter 250VAC 6A
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9