802440-SF
  • 802440-SF
  • 802440-SF
802440-SF SCHAFFNER / TE Connectivity
FN2090.pdf
Виробник: SCHAFFNER / TE Connectivity
Category: Suppression filters - others
Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 330kΩ
Max. operating current: 6A
Capacitance Cy: 3.3nF
Capacitance Cx: 0.47µF
Leakage current: 0.61mA
Inductance: 8mH
Leads dimensions: 6.3mm
Resistance: 0.33MΩ
Body dimensions: 85x54x30.3mm
Operating voltage: 250V AC
Type of filter: anti-interference
Leads: connectors
Mounting: screw
Kind of filter: single-phase
Operating temperature: -25...100°C
на замовлення 121 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Написати відгук
Category: Suppression filters - others, Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 330kΩ, Max. operating current: 6A, Capacitance Cy: 3.3nF, Capacitance Cx: 0.47µF, Leakage current: 0.61mA, Inductance: 8mH, Leads dimensions: 6.3mm, Resistance: 0.33MΩ, Body dimensions: 85x54x30.3mm, Operating voltage: 250V AC, Type of filter: anti-interference, Leads: connectors, Mounting: screw, Kind of filter: single-phase, Operating temperature: -25...100°C.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
802440-SF 802440-SF Виробник : TE Connectivity 1738257948446.pdf Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 6A 250VAC Solder Lug Chassis Mount