802493-SF
802493-SF TE Connectivity
1738257948446.pdf
Виробник: TE Connectivity
Power Line Filter Multi-Stage EMI 0Hz to 400Hz 8A 250VAC Solder Lug Chassis Mount
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Suppression filters - others, Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 330kΩ, Type of filter: anti-interference, Kind of filter: single-phase, Operating voltage: 250V AC, Capacitance Cx: 0.47µF, Capacitance Cy: 0.47nF, Resistance: 0.33MΩ, Mounting: screw, Max. operating current: 8A, Leads: connectors, Leads dimensions: 6.3mm, Leakage current: 0.13mA, Body dimensions: 113.5x57.5x45.4mm, Inductance: 8mH, Operating temperature: -25...100°C.
Інші пропозиції 802493-SF
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
802493-SF Виробник : SCHAFFNER / TE Connectivity FN2090.pdf Category: Suppression filters - others
Description: Filter: anti-interference; single-phase; 250VAC; Cx: 470nF; 330kΩ
Type of filter: anti-interference
Kind of filter: single-phase
Operating voltage: 250V AC
Capacitance Cx: 0.47µF
Capacitance Cy: 0.47nF
Resistance: 0.33MΩ
Mounting: screw
Max. operating current: 8A
Leads: connectors
Leads dimensions: 6.3mm
Leakage current: 0.13mA
Body dimensions: 113.5x57.5x45.4mm
Inductance: 8mH
Operating temperature: -25...100°C