816490-SF
816490-SF TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Description: CMC 15MH 600MA 2LN TH
Packaging: Tube
на замовлення 1302 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 150
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 600mA; R: 490mΩ, Inductance of individual winding: 15mH, Terminal pitch: 15x10mm, Resistance: 0.49Ω, Operating current: 0.6A, Kind of inductor: common mode; toroidal, Mounting: THT, Type of inductor: wire with current compensation.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
816490-SF 816490-SF Виробник : SCHAFFNER / TE Connectivity RN Series.pdf Category: Inductors
Description: Inductor: wire with current compensation; THT; 600mA; R: 490mΩ
Inductance of individual winding: 15mH
Terminal pitch: 15x10mm
Resistance: 0.49Ω
Operating current: 0.6A