82A0111-28-2 TE Connectivity Raychem Cable Protection
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=82A0111&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: HOOK-UP STRND 28AWG 600V RED
Packaging: Bulk
Voltage: 600V
Wire Gauge: 28 AWG
Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated
Conductor Strand: 42/44
Operating Temperature: 150°C
Cable Type: Hook-Up
Jacket (Insulation) Diameter: 0.029" (0.74mm)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Red
Qualification: MIL-W-22759
Написати відгук
Description: HOOK-UP STRND 28AWG 600V RED, Packaging: Bulk, Voltage: 600V, Wire Gauge: 28 AWG, Jacket (Insulation) Material: Ethylene Tetrafluoroethylene (ETFE), Irradiated, Conductor Strand: 42/44, Operating Temperature: 150°C, Cable Type: Hook-Up, Jacket (Insulation) Diameter: 0.029" (0.74mm), Jacket (Insulation) Thickness: 0.004" (0.09mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Red, Qualification: MIL-W-22759.