AAO32M40
AAO32M40 EATON BUSSMANN
skuPage.AAO32M40.pdf
Виробник: EATON BUSSMANN
Description: EATON BUSSMANN - AAO32M40 - HH-Sicherung, AAO Series, 32 A, Schrauböse, 500 V
tariffCode: 85361090
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
Nennspannung V AC: 500V
Nennspannung, V DC: -
Sicherungsstrom: 32A
euEccn: NLR
isCanonical: Y
Bauform - HH-Sicherung: Schrauböse
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Produktpalette: AAO Series
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 20 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: EATON BUSSMANN - AAO32M40 - HH-Sicherung, AAO Series, 32 A, Schrauböse, 500 V, tariffCode: 85361090, productTraceability: No, rohsCompliant: YES, Nennspannung V AC: 500V, Nennspannung, V DC: -, Sicherungsstrom: 32A, euEccn: NLR, isCanonical: Y, Bauform - HH-Sicherung: Schrauböse, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, usEccn: EAR99, Produktpalette: AAO Series, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Інші пропозиції AAO32M40
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AAO32M40 AAO32M40 Виробник : Eaton Bussmann Bus_Ele_DS_4109_AAO.pdf Description: FUSE CRTRDGE 32A 550VAC CYLINDR
товару немає в наявності
AAO32M40 Виробник : Bussmann / Eaton 0dcb46ea-3841-484f-82a3-02dd2433d4d2-27889.pdf Specialty Fuses 32M40 550V AC BS88