ADE12S04 TE Connectivity
eng_cd_1825058_t2.pdf
Виробник: TE Connectivity
Switch DIP OFF ON SPST 12 Raised Slide 0.1A 24VDC Gull Wing 2.54mm SMD Tube
на замовлення 1400 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 67
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції ADE12S04
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ADE12S04 Виробник : TE Connectivity AMP Connectors Description: DIP SWITCHES / SIP SWITCHES ADE1
Packaging: Bulk
товару немає в наявності
ADE12S04 Виробник : TE Connectivity / Alcoswitch NG_CD_1825058_R-291106.pdf DIP Switches/SIP Switches 12 POS EXT,SMT-GW DIP SWITCH