ANT-433-SP
ANT-433-SP TE Connectivity
eng_ds_ant-433-sp_a.pdf
Виробник: TE Connectivity
Antenna PCB 6-Pin SMD Tube
на замовлення 2140 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINX - TE CONNECTIVITY - ANT-433-SP - HF-Antenne, 429 bis 437MHz, -6.4dBi, LoRaWAN, Weightless-P, 50 Ohm, linear, Oberflächenmontage, tariffCode: 85177100, rohsCompliant: YES, Stehwellenverhältnis (VSWR): 1.9, Antenne: Monopol, Verstärkung: -6.4dBi, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Eingangsimpedanz: 50ohm, usEccn: EAR99, Frequenz, min.: 429MHz, Antennenmontage: Oberflächenmontage, euEccn: NLR, Produktpalette: SP Series, Eingangsleistung: -, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Antennenpolarisation: Linear, Frequenz, max.: 437MHz, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
ANT-433-SP ANT-433-SP Виробник : TE Connectivity / Linx Technologies ENG_DS_ANT_433_SP_A-3238491.pdf Antennas SMD Planar Ant. 433MHz
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
ANT-433-SP ANT-433-SP Виробник : LINX - TE CONNECTIVITY 3964298.pdf Description: LINX - TE CONNECTIVITY - ANT-433-SP - HF-Antenne, 429 bis 437MHz, -6.4dBi, LoRaWAN, Weightless-P, 50 Ohm, linear, Oberflächenmontage
tariffCode: 85177100
rohsCompliant: YES
Stehwellenverhältnis (VSWR): 1.9
Antenne: Monopol
Verstärkung: -6.4dBi
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Eingangsimpedanz: 50ohm
usEccn: EAR99
Frequenz, min.: 429MHz
Antennenmontage: Oberflächenmontage
euEccn: NLR
Produktpalette: SP Series
Eingangsleistung: -
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Antennenpolarisation: Linear
Frequenz, max.: 437MHz
SVHC: To Be Advised
на замовлення 94 шт:
Мінімальне замовлення: 3
ANT-433-SP ANT-433-SP Виробник : TE Connectivity eng_ds_ant-433-sp_a.pdf Antenna PCB 6-Pin SMD Tube
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 36
на замовлення 119 шт:
Мінімальне замовлення: 32
на замовлення 100 шт:
Мінімальне замовлення: 14
ANT-433-SP ANT-433-SP
Додати до обраних Обраний товар
Опис: Патч Антена на 433 МГц для монтажу на плату. Розмір: 27.0x13.0x1.0 мм
товару немає в наявності
ANT-433-SP ANT-433-SP Виробник : Linx technologies ANT-433-SP_Data_Sheet.pdf Чвертьхвильова SMD-антена, F, МГц = 429...437, VSWR = 1,9,... Група товару: Антени Корпус: 28x13.7mm Од. вим: шт
кількість в упаковці: 20 шт
товару немає в наявності
ANT-433-SP ANT-433-SP Виробник : TE Connectivity Linx DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=ANT-433-SP&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=ANT-433-SP Description: RF ANT 433MHZ CHIP SOLDER SMD
Packaging: Tube
Mounting Type: Surface Mount
Frequency Range: 429MHz ~ 437MHz
Applications: Alarms, ISM, Remote Control, Security Systems
Gain: -6.4dBi
Termination: Solder
Number of Bands: 1
VSWR: 1.9
Antenna Type: Chip
Height (Max): 0.059" (1.50mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 433MHz