AOT10N60
AOT10N60
AOT10N60.pdf
Код товару: 116729
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AOT10N60
Код товару: 188862
AOT10N60.pdf Транзистори > Польові N-канальні
товару немає в наявності
AOT10N60 AOT10N60 Виробник : ALPHA&OMEGA info-taot10n60.pdf Transistor N-Channel MOSFET; 600V; 30V; 750mOhm; 10A; 250W; -55°C ~ 150°C; AOT10N60 TAOT10n60
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 30 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Description: Transistor: N-MOSFET; unipolar; 600V; 7.2A; 250W; TO220
Type of transistor: N-MOSFET
Polarisation: unipolar
Drain-source voltage: 600V
Drain current: 7.2A
Power dissipation: 250W
Case: TO220
Gate-source voltage: ±30V
On-state resistance: 0.6Ω
Mounting: THT
Kind of channel: enhancement
Gate charge: 31nC
на замовлення 556 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
AOT10N60 AOT10N60 Виробник : Alpha & Omega Semiconductor aob10n60.pdf Trans MOSFET N-CH 600V 10A 3-Pin(3+Tab) TO-220
на замовлення 935 шт:
Мінімальне замовлення: 123
на замовлення 935 шт:
Мінімальне замовлення: 7
AOT10N60 AOT10N60 Виробник : Alpha & Omega Semiconductor Inc. AOT10N60.pdf Description: MOSFET N-CH 600V 10A TO220
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
FET Type: N-Channel
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 10A (Tc)
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 750mOhm @ 5A, 10V
Power Dissipation (Max): 250W (Tc)
Vgs(th) (Max) @ Id: 4.5V @ 250µA
Supplier Device Package: TO-220
Part Status: Not For New Designs
Drive Voltage (Max Rds On, Min Rds On): 10V
Vgs (Max): ±30V
Drain to Source Voltage (Vdss): 600 V
Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: 40 nC @ 10 V
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 1600 pF @ 25 V
на замовлення 488 шт:
Мінімальне замовлення: 2
AOT10N60 Виробник : AOS AOT10N60.pdf MOSFET N-CH 600V 10A TO220 Група товару: Транзистори Од. вим: шт
З цим товаром купують
PHU-6 (PHU-06) (гніздо на кабель)
Виробник: CviLux
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Гніздо на кабель під пайку, 6 контактів, крок 3,96мм, 7А, 250VAC, (без контактів)
Вилка/гніздо: Гніздо
К-сть контактів: 6
Крок контактів: 3,96 mm
Серія роз’єма: PHU
Монтаж: на провід
у наявності: 661 шт
521 шт - склад
37 шт - РАДІОМАГ-Київ
31 шт - РАДІОМАГ-Львів
48 шт - РАДІОМАГ-Харків
24 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 8
PC817C
pc817.pdf
PC817C
Виробник: Sharp
Мікросхеми > Оптрони (оптопари)
Корпус: DIP-4
Тип: Транзистор
Uізол,kV: 5 kV
Iвх/Iвых,mA: 50/50 mA
Uвых,V: 35 V
Ton/Toff,µs: 18/18 µs
Роб.темп.,°С: -30…+100°C
100uF 63V EXR 10x16mm (low imp.) (EXR101M63B 10X16) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
EXR_080421.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 100 µF
Номін.напруга: 63 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 10х16mm
у наявності: 591 шт
244 шт - склад
29 шт - РАДІОМАГ-Львів
318 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 5
2200uF 50V EXR 18x36mm (low imp.) (EXR222M50B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
3 Додати до обраних Обраний товар
EXR_080421.pdf
Виробник: Hitano
Ємність: 2200 µF
Номін.напруга: 50 V
Серія: EXR
Тип: низькоімпедансні
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 18х36mm
33uF 35V EXR 5x11mm (low imp.) (EXR330M35B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
Ємність: 33 µF
Номін.напруга: 35 V
Темп.діап.: -40...+105°C
Габарити: 5х11mm