Продукція > APT > APTGT30A170D1G
APTGT30A170D1G
Виробник: APT
30A/1700V/IGBT/2U
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис APTGT30A170D1G APT
Description: IGBT MODULE 1700V 45A 210W D1, Packaging: Bulk, Package / Case: D1, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Half Bridge, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.4V @ 15V, 30A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: D1, IGBT Type: Trench Field Stop, Current - Collector (Ic) (Max): 45 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1700 V, Power - Max: 210 W, Current - Collector Cutoff (Max): 3 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 2.5 nF @ 25 V.
Інші пропозиції APTGT30A170D1G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APTGT30A170D1G Виробник : Microsemi Corporation Description: IGBT MODULE 1700V 45A 210W D1
Packaging: Bulk
Package / Case: D1
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Half Bridge
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.4V @ 15V, 30A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: D1
IGBT Type: Trench Field Stop
Current - Collector (Ic) (Max): 45 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1700 V
Power - Max: 210 W
Current - Collector Cutoff (Max): 3 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 2.5 nF @ 25 V