Продукція > APT > APTGT75SK170D1G
APTGT75SK170D1G
Виробник: APT
75A/1700V/IGBT+DIODE/2U
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис APTGT75SK170D1G APT
Description: IGBT MODULE 1700V 120A 520W D1, Packaging: Bulk, Package / Case: D1, Mounting Type: Chassis Mount, Input: Standard, Configuration: Single, Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.4V @ 15V, 75A, NTC Thermistor: No, Supplier Device Package: D1, IGBT Type: Trench Field Stop, Part Status: Obsolete, Current - Collector (Ic) (Max): 120 A, Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1700 V, Power - Max: 520 W, Current - Collector Cutoff (Max): 5 mA, Input Capacitance (Cies) @ Vce: 6.5 nF @ 25 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
APTGT75SK170D1G Виробник : Microsemi Corporation Description: IGBT MODULE 1700V 120A 520W D1
Packaging: Bulk
Package / Case: D1
Mounting Type: Chassis Mount
Input: Standard
Configuration: Single
Vce(on) (Max) @ Vge, Ic: 2.4V @ 15V, 75A
NTC Thermistor: No
Supplier Device Package: D1
IGBT Type: Trench Field Stop
Part Status: Obsolete
Current - Collector (Ic) (Max): 120 A
Voltage - Collector Emitter Breakdown (Max): 1700 V
Power - Max: 520 W
Current - Collector Cutoff (Max): 5 mA
Input Capacitance (Cies) @ Vce: 6.5 nF @ 25 V