AV2520M124Q04
AV2520M124Q04 TE Connectivity
eng_cd_2317658_a1.pdf
Виробник: TE Connectivity
Anti-Vandal Push Button Switch Solder Terminals Moving Ring Led Plus Power
на замовлення 98 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Push Button Switches, Description: Switch: vandal resistant; Pos: 2; DPST; 3A/250VAC; 3A/28VDC; IP67, IP rating: IP67, Illumination: LED, Switching method: OFF-(ON), Body material: PBT; stainless steel, Button shape: round, Body colour: silver, Type of switch: vandal resistant, Operating temperature: -20...55°C, Leads dimensions: 2.8x0.5mm, Mounting hole diameter: Ø25.2mm, Max. contact resistance:: 50mΩ, Stable positions number: 1, Number of positions: 2, Operating Force: 3.5N, DC contacts rating @R: 3A / 28V DC, AC contacts rating @R: 3A / 250V AC, Illumination voltage: 24V, Electrical life: 50000 cycles, Mechanical durability: 1000000 cycles, Backlight colour: white, Leads: connectors, Contacts configuration: DPST.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AV2520M124Q04 AV2520M124Q04 Виробник : TE Connectivity ALCOSWITCH Switches DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773878-3_Alcoswitch_AntiVandal&DocType=DS&DocLang=English Description: SWITCH PUSHBUTTON DPDT 3A 250V
на замовлення 68 шт:
Кількість Ціна
AV2520M124Q04 AV2520M124Q04 Виробник : TE Connectivity / Alcoswitch DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1-1773878-3_Alcoswitch_AntiVandal&DocType=DS&DocLang=English Pushbutton Switches AV25 DPM 3A MOVING RING POWER WHITE 24V
товару немає в наявності
Description: Switch: vandal resistant; Pos: 2; DPST; 3A/250VAC; 3A/28VDC; IP67
IP rating: IP67
Illumination: LED
Switching method: OFF-(ON)
Body material: PBT; stainless steel
Button shape: round
Body colour: silver
Type of switch: vandal resistant
Operating temperature: -20...55°C
Leads dimensions: 2.8x0.5mm
Mounting hole diameter: Ø25.2mm
Max. contact resistance:: 50mΩ
Stable positions number: 1
Number of positions: 2
Operating Force: 3.5N
DC contacts rating @R: 3A / 28V DC
AC contacts rating @R: 3A / 250V AC
Illumination voltage: 24V