AVC16LS04FE1DT5B04
AVC16LS04FE1DT5B04 TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
product-2342833-3.datasheet.pdf
Виробник: TE Connectivity ALCOSWITCH Switches
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPST 1A
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 1A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST
Type: Capacitive, Anti-Vandal, Illuminated
Switch Function: Off-On
Operating Temperature: -20°C ~ 65°C
Termination Style: Wire Leads with Connector
Illumination Type, Color: LED, Blue/Green/Red
Actuator Type: Round, Button, Flush
Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Silver
Actuator Marking: No Marking
Part Status: Active
Voltage Rating - DC: 24 V
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SWITCH PUSHBUTTON SPST 1A, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 1A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST, Type: Capacitive, Anti-Vandal, Illuminated, Switch Function: Off-On, Operating Temperature: -20°C ~ 65°C, Termination Style: Wire Leads with Connector, Illumination Type, Color: LED, Blue/Green/Red, Actuator Type: Round, Button, Flush, Ingress Protection: IP68 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 16.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Silver, Actuator Marking: No Marking, Part Status: Active, Voltage Rating - DC: 24 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
AVC16LS04FE1DT5B04 AVC16LS04FE1DT5B04 Виробник : TE Connectivity / AMP product-2342833-3.datasheet.pdf Pushbutton Switches AVC16L Flat S04 RGB RL 500mm/2x3