B1911UD--20D001014U1930 Harvatek Corporation
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Orange
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 45mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
Написати відгук
Description: LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Orange, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 45mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, 128°, Height (Max): 0.70mm, Wavelength - Peak: 611nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
| Фото | Назва | Виробник | Інформація |
Доступність |
Ціна | ||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Description: LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMDPackaging: Cut Tape (CT) Package / Case: 0603 (1608 Metric) Color: Orange Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W Mounting Type: Surface Mount Millicandela Rating: 45mcd Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V Current - Test: 20mA Viewing Angle: 125°, 128° Height (Max): 0.70mm Wavelength - Peak: 611nm Wavelength - Dominant: 605nm Supplier Device Package: 0603 Lens Transparency: Diffused Part Status: Active Lens Style: Rectangle with Flat Top Lens Size: 1.00mm x 0.80mm |
на замовлення 30773 шт: термін постачання 21-31 дні (днів) |
| B1911UD-20D001014U1930 | Виробник : HARVATEK |
Світлодіод SMD, ?, нм/ T, K = 605, Розм = 0603, I, мКд @ мА = 45 @ 20, Iживл = 20 мА, Uживл, В = 2, Колір = помаранчевий, Тексп, °C = -40...+85, Кут св, 2? = 125 , 128, Лінза = Дифузійна забарвлена,... Група товару: Оптоелектроніка Корпус: 0603 Од. вим: шкількість в упаковці: 4000 шт |