Продукція > HARVATEK CORPORATION > B1911UD--20D001014U1930
B1911UD--20D001014U1930
B1911UD--20D001014U1930 Harvatek Corporation
B1911UD--20D001014U1930.pdf
Виробник: Harvatek Corporation
Description: LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Color: Orange
Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 45mcd
Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Style: Rectangle with Flat Top
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
на замовлення 24000 шт:
Написати відгук
Description: LED ORANGE DIFFUSED 0603 SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Color: Orange, Size / Dimension: 1.60mm L x 0.80mm W, Mounting Type: Surface Mount, Millicandela Rating: 45mcd, Voltage - Forward (Vf) (Typ): 2V, Current - Test: 20mA, Viewing Angle: 125°, 128°, Height (Max): 0.70mm, Wavelength - Peak: 611nm, Wavelength - Dominant: 605nm, Supplier Device Package: 0603, Lens Transparency: Diffused, Part Status: Active, Lens Style: Rectangle with Flat Top, Lens Size: 1.00mm x 0.80mm.
Color: Orange
Mounting Type: Surface Mount
Millicandela Rating: 45mcd
Current - Test: 20mA
Viewing Angle: 125°, 128°
Height (Max): 0.70mm
Wavelength - Peak: 611nm
Wavelength - Dominant: 605nm
Supplier Device Package: 0603
Lens Transparency: Diffused
Part Status: Active
Lens Size: 1.00mm x 0.80mm
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 45
B1911UD-20D001014U1930 Виробник : HARVATEK B1911UD-20D001014U1930.pdf Світлодіод SMD, ?, нм/ T, K = 605, Розм = 0603, I, мКд @ мА = 45 @ 20, Iживл = 20 мА, Uживл, В = 2, Колір = помаранчевий, Тексп, °C = -40...+85, Кут св, 2? = 125 , 128, Лінза = Дифузійна забарвлена,... Група товару: Оптоелектроніка Корпус: 0603 Од. вим: ш