B4505CNS
B4505CNS TE Connectivity
Виробник: TE Connectivity
Antennas WHIP,MC,CC,450-470MHZ, TUN,5,CH,NGP,SPRI
на замовлення 4 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE, Packaging: Bulk, Mounting Type: Base Mount, Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz, Gain: 5dBi, Termination: NMO, Number of Bands: 1, VSWR: 2, Antenna Type: Whip, Straight, Height (Max): 32.250" (819.15mm), Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz), Frequency (Center/Band): 460MHz, Part Status: Active, Power - Max: 100 W.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B4505CNS B4505CNS Виробник : TE Connectivity eng_ds_ds-ant-b4505cn_1219_0-te_a1.pdf Antenna Mobile 5dBi Gain 470MHz
на замовлення 6 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
на замовлення 10 шт:
B4505CNS B4505CNS Виробник : TE Connectivity Laird DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=DS-ANT-B4505CN_1020-TE&DocType=Data+Sheet&DocLang=English&DocFormat=pdf&PartCntxt=B4505CNS Description: RF ANT 460MHZ WHIP STR NMO BASE
Packaging: Bulk
Mounting Type: Base Mount
Frequency Range: 450MHz ~ 470MHz
Gain: 5dBi
Termination: NMO
Number of Bands: 1
VSWR: 2
Antenna Type: Whip, Straight
Height (Max): 32.250" (819.15mm)
Frequency Group: UHF (300MHz ~ 1GHz)
Frequency (Center/Band): 460MHz
Part Status: Active
Power - Max: 100 W
на замовлення 7 шт:
на замовлення 20 шт:
Мінімальне замовлення: 2