BBK054100-AB05WE10 TE Connectivity Raychem Cable Protection
Виробник: TE Connectivity Raychem Cable Protection
Description: LABEL ID PRODUCT
Packaging: 1 per Pkg
For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer
Material: ABS
Label Type: Die Cut
Label Size: 2.12" x 3.40" (53.8mm x 100.0mm)
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LABEL ID PRODUCT, Packaging: 1 per Pkg, For Use With/Related Products: Thermal Transfer Printer, Material: ABS, Label Type: Die Cut, Label Size: 2.12" x 3.40" (53.8mm x 100.0mm).