BDS2A100100KJ
BDS2A100100KJ TE Connectivity
engds1773308bbds1001111.pdf
Виробник: TE Connectivity
Resistor Other Mount
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100K OHM 5% 100W, Packaging: Box, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±5%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: SOT-227-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.496" L x 1.004" W (38.00mm x 25.50mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 100 kOhms.
Інші пропозиції BDS2A100100KJ
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A100100KJ Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614782&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 100K OHM 5% 100W
Packaging: Box
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±5%
Lead Style: M4 Threaded
Features: RF, High Frequency
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.496" L x 1.004" W (38.00mm x 25.50mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 100 kOhms
товару немає в наявності
BDS2A100100KJ Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1614782&DocType=Customer+Drawing&DocLang=English Planar Resistors - Chassis Mount 100 Ohms 5% 150ppm 100 Watt Chassis Mnt