BDS2A1002K2K
BDS2A1002K2K TE Connectivity
engds1773308bbds1001111.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thick Film 2.2K Ohm 10% 100W ±150ppm/°C Screw Bolt-On Loose/Tray
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 2.2K OHM 10% 100W, Packaging: Tray, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±10%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: SOT-227-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 2.2 kOhms.
Інші пропозиції BDS2A1002K2K
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A1002K2K BDS2A1002K2K Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773308&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 2.2K OHM 10% 100W
Packaging: Tray
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 2.2 kOhms
товару немає в наявності
BDS2A1002K2K Виробник : TE Connectivity / Holsworthy DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773308&DocType=DS&DocLang=English Planar Resistors - Chassis Mount BDS 2 A 100 2K2 10%