BDS2A100330RK
BDS2A100330RK TE Connectivity
engds1773308bbds1001111.pdf
Виробник: TE Connectivity
Res Thick Film 330 Ohm 10% 100W ±150ppm/°C Screw Bolt-On Loose/Tray
на замовлення 37 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 330 OHM 10% 100W, Packaging: Tray, Power (Watts): 100W, Tolerance: ±10%, Lead Style: M4 Threaded, Features: RF, High Frequency, Package / Case: SOT-227-2, Temperature Coefficient: ±150ppm/°C, Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm), Composition: Thick Film, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Mounting Feature: Flanges, Coating, Housing Type: Epoxy Coated, Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm), Resistance: 330 Ohms.
Інші пропозиції BDS2A100330RK
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A100330RK BDS2A100330RK Виробник : TE Connectivity Passive Product DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773308&DocType=DS&DocLang=English Description: RES CHAS MNT 330 OHM 10% 100W
Packaging: Tray
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Lead Style: M4 Threaded
Features: RF, High Frequency
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 330 Ohms
товару немає в наявності
BDS2A100330RK Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807.pdf Planar Resistors - Chassis Mount BDS 2 A 100 330R 10%