BDS2A10047RK
BDS2A10047RK TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773308&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: RES CHAS MNT 47 OHM 10% 100W
Packaging: Tray
Power (Watts): 100W
Tolerance: ±10%
Package / Case: SOT-227-2
Temperature Coefficient: ±150ppm/°C
Size / Dimension: 1.488" L x 1.000" W (37.80mm x 25.40mm)
Composition: Thick Film
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Mounting Feature: Flanges
Coating, Housing Type: Epoxy Coated
Height - Seated (Max): 0.827" (21.00mm)
Resistance: 47 Ohms
на замовлення 34 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TE CONNECTIVITY - CGS - BDS2A10047RK - Widerstand, Schraubanschluss, 47 ohm, BDS Series, 100 W, ± 10%, Schraubbar, 500 V, tariffCode: 85332900, Produkthöhe: 21mm, rohsCompliant: YES, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Widerstandsmontage: Panelmontage, Qualifikation: -, Nennleistung: 100W, Widerstandstyp: Hochleistung, isCanonical: Y, Widerstand: 47ohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 10%, Widerstandsanschlüsse: Schraubbar, Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C, Produktlänge: 38mm, euEccn: NLR, Produktpalette: BDS Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 500V, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 25.5mm, SVHC: No SVHC (19-Jan-2021).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BDS2A10047RK BDS2A10047RK Виробник : TE CONNECTIVITY - CGS 1739002.pdf Description: TE CONNECTIVITY - CGS - BDS2A10047RK - Widerstand, Schraubanschluss, 47 ohm, BDS Series, 100 W, ± 10%, Schraubbar, 500 V
tariffCode: 85332900
Produkthöhe: 21mm
rohsCompliant: YES
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Widerstandsmontage: Panelmontage
Qualifikation: -
Nennleistung: 100W
Widerstandstyp: Hochleistung
isCanonical: Y
Widerstand: 47ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 10%
Widerstandsanschlüsse: Schraubbar
Temperaturkoeffizient: ± 150ppm/°C
Produktlänge: 38mm
euEccn: NLR
Produktpalette: BDS Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 500V
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 25.5mm
SVHC: No SVHC (19-Jan-2021)
на замовлення 50 шт:
Кількість Ціна
BDS2A10047RK BDS2A10047RK Виробник : TE Connectivity engds1773308bbds1001111.pdf Res Thick Film 47 Ohm 10% 100W ±150ppm/°C Screw Bolt-On Loose/Tray
товару немає в наявності
BDS2A10047RK BDS2A10047RK Виробник : TE Connectivity / Holsworthy ENG_CS_1309350_PASSIVE_COMPONENT_0807.pdf Planar Resistors - Chassis Mount BDS 2 A 100 47R 10%