BK/C519-375-R
BK/C519-375-R Eaton Electronics
eaton_c519_time_delay_glass_tube_fuses_data_sheet-1608389.pdf
Виробник: Eaton Electronics
Cartridge Fuses TIME DELAY FUSE
на замовлення 300 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Fuses 5x15mm - Time-Lag, Description: Fuse: fuse; 375mA; 250VAC; time-lag; cylindrical,glass; 5x15mm, Kind of fuse: cylindrical; glass; miniature, Type of fuse: fuse, Contact plating: nickel plated, Fuse characteristics: time-lag, Fuse size: 5x15mm, Current rating: 0.375A, Breaking characteristics: 1.35In: max 60min; 2In: min 3s; 2In: max 120s, Breaking capacity: 35A / 250V AC; 10kA / 125V AC, Rated voltage: 250V AC, Contact material: brass, Kind of package: cardboard packaging.
Інші пропозиції BK/C519-375-R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BK/C519-375-R BK/C519-375-R Виробник : Eaton Bussmann 504e24cc-5d2a-414f-9455-c6df4ff148cf.pdf Description: FUSE GLASS 375MA 250VAC 2AG
товару немає в наявності
BK-C519-375-R Виробник : EATON/BUSSMANN c519.pdf Category: Fuses 5x15mm - Time-Lag
Description: Fuse: fuse; 375mA; 250VAC; time-lag; cylindrical,glass; 5x15mm
Kind of fuse: cylindrical; glass; miniature
Type of fuse: fuse
Contact plating: nickel plated
Fuse characteristics: time-lag
Fuse size: 5x15mm
Current rating: 0.375A
Breaking characteristics: 1.35In: max 60min; 2In: min 3s; 2In: max 120s
Breaking capacity: 35A / 250V AC; 10kA / 125V AC
Rated voltage: 250V AC